Ogłoszenie

Trwa sprzątanie forum. Zgłaszajcie co przenosić do Magazynu

#1 2007-07-17 21:46:56

Lesny.Dziadek

Użytkownik

8879385
Zarejestrowany: 2007-02-17
Posty: 116
Punktów :   

zrzuty z obozu

generalnie co wam sie podobalo w kostkowicach i z czego warto sie zbijac, z drugiej strony jakie bylo najwieksze zlo tego obozu, co bylo na nim najgorsze (SPŁUCZKI)


Żyj tak jak chcesz, a nie jak chcą inni; nikt nie będzie umierał za Ciebie.
Miejsce na TWOJA reklame
.............................................................................................................................................................
spluczki- najwieksze ZUO jakie moze sie trafic na obozie

Offline

 

#2 2007-07-20 10:36:23

Marchefka

Administrator

7516710
Zarejestrowany: 2007-01-26
Posty: 332
Punktów :   

Re: zrzuty z obozu

hhe.. tak zdecydowanie spłuczki i zimna woda w pociągu (melaminie, melinie, blaszaku, czy jak kto woli )


_____________________________________________________________

"W marchewkowym, stanie jest najlepiej mi"

Offline

 

#3 2007-07-21 10:04:10

Lesny.Dziadek

Użytkownik

8879385
Zarejestrowany: 2007-02-17
Posty: 116
Punktów :   

Re: zrzuty z obozu

Marchefka napisał:

hhe.. tak zdecydowanie spłuczki i zimna woda w pociągu (melaminie, melinie, blaszaku, czy jak kto woli )

no tak...
1.spluczki = zuo

2.ale zimna woda byla hardcorowa!

3.szkoda ze wedrowka byla taka krotka (ja bym tak mogl jeszcze isc i isc i isc i isc i isc i isc i isc i isc i isc i isc i isc i isc i isc i isc i isc i isc i isc i isc i isc i isc i isc i isc i isc i isc i isc i isc i isc i isc i isc i isc i isc i isc i isc i isc i isc i isc i isc i isc i isc i isc i isc i isc i isc i isc i isc i isc i isc i isc i isc i isc i isc i isc i isc i isc i isc i isc i isc i isc i isc i isc i isc i isc i isc i isc i isc i isc i isc i isc i isc i isc i isc i isc i isc i isc i isc i isc i isc i isc i isc i isc i isc i isc i isc i isc i isc i isc i isc i isc i isc i isc i isc i isc i isc i isc i isc i isc i isc i isc i isc i isc i isc i isc i isc i isc i isc i isc i isc i isc i isc i isc i isc i isc i isc i isc i isc i isc i isc i isc i isc i isc i isc i isc i isc i isc i isc i isc i isc i isc i isc i isc i isc i isc i isc i isc i isc i isc i isc i isc i isc i isc i isc i isc i isc i isc i isc i isc i isc i isc i isc i isc i isc i isc i isc i isc i isc i isc i isc i isc i isc i isc i isc i isc i isc i isc i isc i isc i isc i isc i isc i isc i isc i isc i isc i isc i isc i isc i isc i isc i isc i isc i isc i isc i isc i isc i isc i isc i isc i isc i isc i isc i isc i isc i isc i isc i isc i isc i isc i isc i isc i isc i isc i isc i isc i isc i isc i isc i isc i isc i isc i isc i isc i isc i isc i isc i isc i isc i isc i isc i isc i isc i isc i isc i isc i isc i isc i isc i isc i isc i isc i isc i isc i isc i isc i isc i isc i isc i isc i isc i isc i isc i isc i isc i isc i isc i isc i isc i isc i isc i isc i isc i isc i isc i isc i isc i isc i isc i isc i isc i isc i isc i isc i isc i isc i isc i isc i isc i isc i isc i isc i isc i isc i isc i isc i isc i isc i isc i isc i isc i isc i isc i isc i isc i isc i isc i isc i isc i isc i isc i isc i isc i isc i isc i isc i isc i isc i isc i isc i isc i isc i isc i isc i isc i isc i isc i isc i isc i isc i isc i isc i isc i isc i isc i isc i isc i isc i isc i isc i isc i isc i isc i isc i isc i isc i isc i isc i isc i isc i isc i isc i isc i isc i isc i isc i isc i isc i isc i isc i isc i isc i isc i isc i isc i isc i isc i isc i isc i isc i isc i isc i isc i isc i isc i isc i isc i isc i isc i isc i isc i isc i isc i isc i isc i isc i isc i isc i isc i isc i isc i isc i isc i isc i isc i isc i isc i isc i isc i isc i isc i isc i isc i isc i isc i isc i isc i isc i isc i isc i isc i isc i isc i isc i isc i isc i isc i isc i isc i isc i isc i isc i isc i isc i isc i isc i isc i isc i isc i isc i isc i isc i isc i isc i isc i isc i isc i isc i isc i isc i isc i isc i isc i isc i isc i isc i isc i isc i isc i isc i isc i isc i isc i isc i isc i isc i isc i isc i isc i isc i isc i isc i isc i isc i isc i isc i isc i isc i isc i isc i isc i isc i isc i isc i isc i isc i isc i isc i isc i isc i isc i isc i isc i isc i isc i isc i isc i isc i isc i isc i isc i isc i isc i isc i isc i isc i isc i isc i isc i isc i isc i isc i isc i isc i isc i isc i isc i isc i isc i isc i isc i isc i isc i isc i isc i isc i isc i isc i isc i isc i isc i isc i isc i isc i isc i isc i isc i isc i isc i isc i isc i isc i isc i isc i isc i isc i isc i isc i isc i isc i isc i isc i isc i isc i isc i isc i isc i isc i isc i isc i isc i isc i isc i isc i isc i isc i isc i isc i isc i isc i isc i isc i isc i isc i isc i isc i isc i isc i isc i isc i isc i isc i isc i isc i isc i isc i isc i isc i isc i isc i isc i isc i isc i isc i isc i isc i isc i isc i isc i isc i isc i isc i isc i isc i isc i isc i isc i isc i isc i isc i isc i isc i isc i isc i isc i isc i isc i isc i isc i isc i isc i isc i isc i isc i isc i isc i isc i isc i isc i isc i isc i isc i isc i isc i moze jeszcze isc)

4.Market Garden tez bylo spox, ale gdyby pewne 3 osoby mialy kmine zeby wziac latarke to gra bylaby o wiele przyjemniejsza oraz dluzsza.

5. Ogolnie jak cos jeszcze mi sie przypomni to napisze .

6.A na pewno duzo mi sie przypomni.


Żyj tak jak chcesz, a nie jak chcą inni; nikt nie będzie umierał za Ciebie.
Miejsce na TWOJA reklame
.............................................................................................................................................................
spluczki- najwieksze ZUO jakie moze sie trafic na obozie

Offline

 

#4 2007-07-23 22:58:07

Marchefka

Administrator

7516710
Zarejestrowany: 2007-01-26
Posty: 332
Punktów :   

Re: zrzuty z obozu

ej.. zapomnijmy już o tej grze nocnej ;> fajna była przecież:P

a jeśli chodzi o wędrówkę... to ja się i tak nachodziłam


_____________________________________________________________

"W marchewkowym, stanie jest najlepiej mi"

Offline

 

#5 2007-07-25 22:49:07

Lesny.Dziadek

Użytkownik

8879385
Zarejestrowany: 2007-02-17
Posty: 116
Punktów :   

Re: zrzuty z obozu

7.Jedzenie
7.1 Jak malo co nie zjadlem rekawicy roboczej
7.2 Jak malo co nie zjadlem szyszki


Żyj tak jak chcesz, a nie jak chcą inni; nikt nie będzie umierał za Ciebie.
Miejsce na TWOJA reklame
.............................................................................................................................................................
spluczki- najwieksze ZUO jakie moze sie trafic na obozie

Offline

 

#6 2007-07-29 19:35:29

Marchefka

Administrator

7516710
Zarejestrowany: 2007-01-26
Posty: 332
Punktów :   

Re: zrzuty z obozu

już nie narzekajmy było super

słońce świeci
droga równa
Pyta toczy...


_____________________________________________________________

"W marchewkowym, stanie jest najlepiej mi"

Offline

 

#7 2007-07-31 09:51:40

Lesny.Dziadek

Użytkownik

8879385
Zarejestrowany: 2007-02-17
Posty: 116
Punktów :   

Re: zrzuty z obozu

KULKE GOWNA


Żyj tak jak chcesz, a nie jak chcą inni; nikt nie będzie umierał za Ciebie.
Miejsce na TWOJA reklame
.............................................................................................................................................................
spluczki- najwieksze ZUO jakie moze sie trafic na obozie

Offline

 

#8 2007-08-26 19:17:47

Nins ;>

Użytkownik

Zarejestrowany: 2007-02-04
Posty: 273
Punktów :   

Re: zrzuty z obozu

Hehe no niech tylko druh oboźny to przeczyta:D
Widze, ze wszystkim daly w kość te spartanskie warunki obozowe:D ale nie martwcie sie za rok nie pozwolimy na takie "wygody " typu spluczka:) Pojedziemy sobie do dzikiego lasu: mycie w jeziorze, zero ludzi a jesc bedziemy to co upolujemy:) co Wy na to?? Mi by odpowiadalo:)


" To bzykanie coś oznacza.Takie bzyczące bzykanie nie bzyka bez powodu.Jeżeli słyszę bzykanie, to znaczy, że ktoś bzyka, a jedyny powód bzykania, jaki ja znam, to ten, że się jest pszczołą.."

Offline

 

#9 2007-08-27 19:30:51

Izul

Moderator

5908002
Zarejestrowany: 2007-02-04
Posty: 595
Punktów :   

Re: zrzuty z obozu

mi jak najbardziej odpowiada
a musze wam powiedziec ze teraz jak bylam na obozie z Korony to wieczorem jak sobie po ciszny nocnej gadalam z dziewczynami to im opowiadalam wszystko co robimy na obozach i jak to wogole wygląda i one nie chciały uwieżyc ze ludzie z wlasnej woli jeżdza na takie obozy i ze narzekaja jak im sie postawi murowany kibel zamiast jak to Asia powiedziala "dołka w ziemi" czyli naszej kochanej latryny. 
A no i jeszcze jedna sprawa teraz połowa Damskiej Sesji Piłki Nożnej Korony Kielce zna juz część pewnej łajzowatej piosenki (KONICZYNA!!!!!)


KORONA KIELCE !!

Offline

 

#10 2007-09-05 15:40:44

Marchefka

Administrator

7516710
Zarejestrowany: 2007-01-26
Posty: 332
Punktów :   

Re: zrzuty z obozu

heh , bo to wspaniała piosenka jest!!! xD heheh :>

a jesli chodzi o to jedzenie tego co upolujemy.. to ja będę sie trudniła zbieractwem :> będe Wam zbierała leśne owocki i wykopywała korzonki x] co Wy na to?


_____________________________________________________________

"W marchewkowym, stanie jest najlepiej mi"

Offline

 

#11 2007-09-06 18:32:32

Lesny.Dziadek

Użytkownik

8879385
Zarejestrowany: 2007-02-17
Posty: 116
Punktów :   

Re: zrzuty z obozu

Ja bym sie wolal pasc jak baran...


Żyj tak jak chcesz, a nie jak chcą inni; nikt nie będzie umierał za Ciebie.
Miejsce na TWOJA reklame
.............................................................................................................................................................
spluczki- najwieksze ZUO jakie moze sie trafic na obozie

Offline

 

#12 2007-09-11 17:21:48

Marchefka

Administrator

7516710
Zarejestrowany: 2007-01-26
Posty: 332
Punktów :   

Re: zrzuty z obozu

chcę juz obozik!!!!!!!!!!!!!!!!!!


_____________________________________________________________

"W marchewkowym, stanie jest najlepiej mi"

Offline

 

#13 2007-11-14 20:32:00

Izul

Moderator

5908002
Zarejestrowany: 2007-02-04
Posty: 595
Punktów :   

Re: zrzuty z obozu

ja tez chce juz oboz!!!!!!!!! juz sobie wyobrażam ta piekna letryne i nocne przesłuchania...


KORONA KIELCE !!

Offline

 

#14 2007-11-14 21:27:11

Marchefka

Administrator

7516710
Zarejestrowany: 2007-01-26
Posty: 332
Punktów :   

Re: zrzuty z obozu

tak!!!! tak!!!! LATRYNKA KOCHANA!!!!!! xD


_____________________________________________________________

"W marchewkowym, stanie jest najlepiej mi"

Offline

 

#15 2007-11-15 14:00:35

Izul

Moderator

5908002
Zarejestrowany: 2007-02-04
Posty: 595
Punktów :   

Re: zrzuty z obozu

w tym roku nam nie odbiora tej przyjemnosci i bedzioemy miec własna latryne !!


KORONA KIELCE !!

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.elyanos.pun.pl www.symbianus.pun.pl www.czempioni.pun.pl www.skuterklubsuwalki.pun.pl www.architekturawnetrz.pun.pl