Ogłoszenie

Trwa sprzątanie forum. Zgłaszajcie co przenosić do Magazynu

#1 2007-02-08 23:35:31

drpyta

Moderator

8234730
Zarejestrowany: 2007-02-03
Posty: 387
Punktów :   
WWW

Rymów pełna masa ello rap joł zioom

Siema siema to jest ten nowy wątek gdzie rym wypełnia kazdy kątek, ma tu panować pożądek tylko rym dostępny to do wyrzycia sie wątek. poetów jest tu tylu wiec nie przejmuj sie bazylu to co tutaj jest dawane samym rymem odbierane jest szansa na zwycięstwo pokazcie rymowe męstwo. bez rymu nie wpuszczamy na inny temat zapraszamy ten jest tylko dla rapu lecz nie przejmuj sie brachu odeprzyj atak przyjacielu kto nie odpiera w śmieciach się poniewiera. Wygra tutaj ten który zapoda tak piękie ze az sam Pyta zmięknie. powodzenia rymom życze do rapowych konfrontacji już ćwiczę.


pzdr dla ziomali którzy sami zapodawali Pyta I Martynka wszystkich pozapraszali joł


Kolor prawdziwy, szczery, szalony, zielony, żółty i czerwony


                                                            różowa siła     !! PERSIL !!

Offline

 

#2 2007-02-09 19:47:20

Izul

Moderator

5908002
Zarejestrowany: 2007-02-04
Posty: 595
Punktów :   

Re: Rymów pełna masa ello rap joł zioom

Więc przygotuj sie Pytonie, bo twój rym zaraz utonie. mowić mi nie bedziesz, ze najlepszym rymem przędziesz. We mnie masz w tym wątku rywala i niech on wszystkich na nogi powala. Niech nie pokazuje sie tu gosc bez rymu bo narobimy z Pyta o to wiele dymu. Jezeli wydaje wam sie ze tu mozecie wiele, to nie mylicie sie moi przyjaciele, ale w rymie pisac prosimy,  bo go od lat w sercu nosimy.


KORONA KIELCE !!

Offline

 

#3 2007-02-09 21:08:02

Martynka

forumowy słodyczożerca

4914035
Zarejestrowany: 2007-02-03
Posty: 343
Punktów :   

Re: Rymów pełna masa ello rap joł zioom

ja będę  teraz rymowała mimo iz jestem dosyć niesmiala, ziom, ktory z nami zarymuje w sercu elo rap bit poczuje! przez moją wielką elokwencję zabiję ludzką impertynencję, kto rymować nie ma ochoty niech czyta dalej prozy wymioty, rymem dotrzemy do społecznych mas i rapować z nami będą wraz xD zachecam wiec ziomkow z druzyny by się wznieśli na weny wyzyny, pomyslce o swych poetyckich talentach, poszukajcie rymów w mozgu odmetach.
Martynka Rhymes elo joł


Why don't presidents fight the war?
                        Why do they always send the poor?
                                         !SOAD!
...co jest kotecku?

Offline

 

#4 2007-02-09 21:18:28

Izul

Moderator

5908002
Zarejestrowany: 2007-02-04
Posty: 595
Punktów :   

Re: Rymów pełna masa ello rap joł zioom

ja rymować w gronie waszym ochote wyrażam, i na doświadczenie co poniektórych bacznie zważam,lecz poddać sie nie zamierzam i  nowe zagadnienia rapu przemierzam. Bo trening mistrza czyni a nie wyjazd dwudniowy do Sopotu czy Gdyni. Co tu pisać wiele, moi drodzy przyjaciele, ja rymować chce i sie tego nie wstydze, wiec jezeli wy jestescie mocni to nie róbcie nadal siusiu w nocnik i napiszcie swoim rymem a nie kryjcie sie za dymem, bo to nie pomoże wam i ja na wam jedną rade dam: "słuchaj słuchaj słuchaj swego serca za wszystko bedzie zapłata", więc pisz co ci serce przyniesie i sie nie wstydz tego co klawiatura za nim poniesie.


KORONA KIELCE !!

Offline

 

#5 2007-02-09 21:41:42

Martynka

forumowy słodyczożerca

4914035
Zarejestrowany: 2007-02-03
Posty: 343
Punktów :   

Re: Rymów pełna masa ello rap joł zioom

podoba mi się Izo Twoja mowa, była wrecz ziomalsko morowa, mądrze władać rymem musimy bo inaczej się zawiesimy, bity i rymy zapodaje moje serce, bit nawet słychać w mej lewej nerce. Chcemy ciągle rymować, gdy trzeba to nawet ześwirować, rymem niezle wymieciemy prozaików zdestylujemy,  kto nas sluchac nie ma chęci, niech się w tym temacie nie kręci, przed raperami kazdy się dyga, czy to biały czy to nyga, boją się naszej inteligencji - tak uznali na rapowej konferencji, my gramy na raperskim libero joł ema-siema hello- elo, nie ma nigdzie na swiecie na nas mocnych, nie straszny nam nawet yeti z krajów polnocnych! zapodaje Wam ludzie motto zycia mego "rapuj rapuj z nami kolezanko i kolego"! joł a teraz goł!


Why don't presidents fight the war?
                        Why do they always send the poor?
                                         !SOAD!
...co jest kotecku?

Offline

 

#6 2007-02-09 22:26:29

drpyta

Moderator

8234730
Zarejestrowany: 2007-02-03
Posty: 387
Punktów :   
WWW

Re: Rymów pełna masa ello rap joł zioom

widze ze tu nowy raper zapodaje cały swiat nam dzisiaj pokłony oddaje, jestesmy najlepsi w tym co robimy ze wszyskich czerstwiaków otwarcie kpimy,jesli jeszcze nie słyszłes o godzinie otwarcia wyslemy do Ciebie grupe ciezkiego wsparcia, kazdy kto rymami kosi nie posiada rogów łosi, a poroze tej zwierzyny mają czerstwe chłopaczyny, u nas kazdy rozesmiany i na twarzy ma banany, banan z ust juz ułozony kazdy tutaj rozjuszony, ten znow czeka na swą kolej aby dolac swoja dole, na tym kase zarobimy wlasną wartosc powiekszymy, rap polucza tu kazdego zapodaj do nas kolego, nasza gildia sie powiekszy o raperów dzikich węzy, kazdy weża swego ma którym rymy wymiata, jezyk wezem nazywany przez rapera tak jest zwany. zachecam do rapowania wlasnych myśli uwalnianiania, to najlepsza jest okazja niczym dla mocherów pasja tutaj kazdy znaleźc moze wlasny rym w teczy kolorze.

                                                                                                                                                                                             by rymPyt


Kolor prawdziwy, szczery, szalony, zielony, żółty i czerwony


                                                            różowa siła     !! PERSIL !!

Offline

 

#7 2007-02-09 22:50:27

Martynka

forumowy słodyczożerca

4914035
Zarejestrowany: 2007-02-03
Posty: 343
Punktów :   

Re: Rymów pełna masa ello rap joł zioom

elo siema to wcale nie jest sciema, ale o tym wie juz nawet cieć, wiec po co jezykiem o tym mleć, zrymujmy kazda dziedzinę zycia - od jedzenia do zebów mycia, nawet Kot wskakujac mi kolana ma na pyszczku rymowanego banana, moj pies na brak rymu nie narzeka - rapuje ostro kiedy szczeka, rapuje nawet pani sąsiadka, dla kazdego to jest gratka. Zaraz sie z Wami sekretem podziele, to wielka tajemnica, ja pierdziele, ale kiedy nie rapuje- zamulony jelen we mnie wstępuje! Rapując masz faze, kminisz tą baze? nie zawieszaj sie kolego - odkryj swoje fazowe ego!
Martynka Rhymes elo joł

Ostatnio edytowany przez Martynka (2007-02-09 22:51:35)


Why don't presidents fight the war?
                        Why do they always send the poor?
                                         !SOAD!
...co jest kotecku?

Offline

 

#8 2007-02-09 23:39:20

drpyta

Moderator

8234730
Zarejestrowany: 2007-02-03
Posty: 387
Punktów :   
WWW

Re: Rymów pełna masa ello rap joł zioom

41 mą rodziną 41 moim życiem 41 pro radością 41 serca biciem, kazdy wers z tym związany jest pzrezemnie podwajany kazde słowo w rak potoku równa sie półtorej kroku, jesli dobre checi masz i swą prawde zapodasz ja respect wezme dla ciebie prawdziwy prosto od siebie. Moje getto moje sprawy nowe akcje i zabawy tutaj kazdy z nas wymiata pokazuje rap dla brata, kiedy rym tu zapodajesz innym ludzom radosc dajesz a gdy faza sie nie konczy, lapiesz sie w gęstwine pnączy wtedy rapu nie wyłaczaj działaj jak ruchoma tarcza, obelgi dalej odbijaj i przyjaciół swych odbijaj. Kochaj wszystkich dookoła taka juz raperska szkoła
                                                                                                                                                                                                           by rymPyt


Kolor prawdziwy, szczery, szalony, zielony, żółty i czerwony


                                                            różowa siła     !! PERSIL !!

Offline

 

#9 2007-02-10 12:08:53

Martynka

forumowy słodyczożerca

4914035
Zarejestrowany: 2007-02-03
Posty: 343
Punktów :   

Re: Rymów pełna masa ello rap joł zioom

41-rap-familia rozkwita niczym wiosną lilia, ale wciąz ludzi tu mało -czyzby innym rapować się nie chciało? elo pomyślcie nad poezją druzyno, mówie Wam to z bananową miną! zaraz idę na meeting z Pauliną, tak, z tą od czapki Kmicica dziewczyną, będziemy rymowały na sienkiewce, yeah, mój plan nie legnie na panewce!
Pozdro dla ziomów od Sandry-Oszołoma, z którą własnie gadałam przez koma.
Druzyno zajmijcie się sprawami poezji, mówie ja Wam to- poezja is dżezi! Pyto, Izulu, nawracajcie na rymy - rap niczym elo-ewangelie ludziom głosimy! Ziom Pyta tez napisał słowa owe - kazdy z nas ma serce rapowe!
ello hello joł Martynka's szoł!


Why don't presidents fight the war?
                        Why do they always send the poor?
                                         !SOAD!
...co jest kotecku?

Offline

 

#10 2007-02-10 12:48:00

drpyta

Moderator

8234730
Zarejestrowany: 2007-02-03
Posty: 387
Punktów :   
WWW

Re: Rymów pełna masa ello rap joł zioom

mało rymu tutaj widze zarymujcie cos kibice z 3 raperów płynie wena która w kazdy kąt dociera ja powtarzam w koło słowa rap szkoła jest odlotowa, kazdy uczen rapu szkoły ma wypełnic jego doły, a kto z rymem nie obcuje glupie sie tu teraz czuje wiec zachecam was kibice-macie wenę pzreciez widze!! dajcie sobie czas wytchnienia który w rapie siedzi brzmieniach, kazdy bit i kazdy flow czyni jedno wielki Yo a gdy wielkie yo zrobiomy swiat na nogi postawimy, pzreciez kazdy z nas juz chce nie miec zmartwien spalic je, a to działa jak na filmie jedna klatka nie zasłynie, kiedy cały film gotowy w kinach tłok juz masakrowy, wiec im wiecej z nas tu siedzi tym mocniejsze prawdy bredzi, gdy nas tylu tylko daje reszcie az sie serce kraje wiec wymyslcie cos nowego kolezanko i kolego biezcie w reke klawiature i wpisujcie rap w tę dziurę, my od dawna freestyl mamy wiec z nim na wierz wypływamy niczym płetwy płetwonrka i do oddychania rurka, bo bez tego nic nie bedzie utopimy sie w łazience, wiec do boju Rastamani badzmy qool a nie do bani!!!!

dalej mocno zapodaje i z mym rymem nie przystaje, a moj rym rusza z kopyta bo ja jestem doktor Pyta joł


Kolor prawdziwy, szczery, szalony, zielony, żółty i czerwony


                                                            różowa siła     !! PERSIL !!

Offline

 

#11 2007-02-10 19:33:57

Izul

Moderator

5908002
Zarejestrowany: 2007-02-04
Posty: 595
Punktów :   

Re: Rymów pełna masa ello rap joł zioom

Pyta Pyta ma wciąż racje, należą mu sie z tego miejsca na stojąco owacje. Kto rapu w swym sercu nie słyszy, tego zjedzą niedługo szare duże myszy. My wywodzimy sie z raperskiej szkoły, naszej głowy nie zaśmiecaja pierdoły. Na naszych głowach koledzy koleżanki nie zobaczycie moherowych beretów w kolorze ziołowej płukanki. Wiec i wy tu piszcie śmiało jeżeli z moherami do  czynienia macie mało mało. tutaj miejsce jest dla wielu, a nie tylko dla naszej piszącej trójki przyjacielu. Jeżeli rap w sercu twoim sie znajduje, to ja juz miejsce ci tutaj główne szachuje. Pisz więc smiało tak żeby to forum od rymu zadrżało. A my w tym czasie może zapodamy jakiś jakiś rym na Chimere, i każdy z nas stanie sie na te impreze małym raperem. Na żywo przed ludzmi wystąpimy i w ich serca na długo zagościmy. Takim wystepem jesteśmy wygrać w stanie i bedziemy sie razem cieszyć panowie i panie. Piszcie smiało żeby to jakies skutki nam na Chimerze dało.
Elo rap joł ziom


KORONA KIELCE !!

Offline

 

#12 2007-02-10 21:35:26

Martynka

forumowy słodyczożerca

4914035
Zarejestrowany: 2007-02-03
Posty: 343
Punktów :   

Re: Rymów pełna masa ello rap joł zioom

rap-siostry i rap-bracia, nie siedzmy na tyłkach w starych gaciach, trzeba rymem rozwinąc skrzydła a nie przed kompem jeść powidła! Ja rapuje do taty i mamy, oni też mają na twarzach banany, piję czekoladę bananową i w rytm bitu podryguję głową, słucham słucham słucham serca mego, o tak, kolezanko i kolego, rym wypełnia nasze głowy, świat jest przez to kolorowy!

Faza na rap, faze szybko łap!


Why don't presidents fight the war?
                        Why do they always send the poor?
                                         !SOAD!
...co jest kotecku?

Offline

 

#13 2007-02-10 21:45:55

Izul

Moderator

5908002
Zarejestrowany: 2007-02-04
Posty: 595
Punktów :   

Re: Rymów pełna masa ello rap joł zioom

siemasz siostro, siemasz bracie . tak tak nie ma co przed kompem szamać trzeba nowo powstałe lody łamać, odważyć sie w końcu cos uczynic i nowe piękne rymy na poczekaniu skminić. To przychodzi nam bez trudu bo my to mamy w sercu  ludu. Piszmy więc to co czujemy a czasu przynajmniej w ten sposób nie zmarnujemy.


KORONA KIELCE !!

Offline

 

#14 2007-02-11 01:11:57

Martynka

forumowy słodyczożerca

4914035
Zarejestrowany: 2007-02-03
Posty: 343
Punktów :   

Re: Rymów pełna masa ello rap joł zioom

czasu marnacja to konsternacja, na spontanie zapodaje i sie nigdy nie poddaje. Rapem przemierzam lasy i góry, nawet śródmiejskie szare mury. W szkole na bioli profesorce rapuje, ile chromosomów się w bielmie znajduje, rap nie opuszcza mej kory mózgowej- rymuje nawet u Bukałowej. Czy Wy moje ziomy też tak macie, ze sie kurczowo rapu trzymacie? Dziś Ninie na gadu rapowałam i jej rymy zapodałam- uznała ze to uzaleznienie i powoduje rozwolnienie.
Rap jest zajebongo, serce przy bicie bije mi jak kongo!
Ello siema joł Martynka's show!


Why don't presidents fight the war?
                        Why do they always send the poor?
                                         !SOAD!
...co jest kotecku?

Offline

 

#15 2007-02-11 01:35:41

Izul

Moderator

5908002
Zarejestrowany: 2007-02-04
Posty: 595
Punktów :   

Re: Rymów pełna masa ello rap joł zioom

choć późna godzina i na twarzach naszych przemęczona mina, ja i ty rapujemy w miejscu tym i tworzymy prze pro kolo rym. "ja też tak mam i każdy ma" tak czasem sobie nuci nawet moja mama. dzisiaj mój brat słuchał kawałka tego, więc i ty posłuchaj tego koleżanko i kolego. ja na przerwach w szkole rymuje i piękne plany jak zagadać moją nauczycielke od biologii snuje. ostatnio mówilismy o sudoku łamigłówce i rozwiązaliśmy to wspólnie z nią prawie w połówce. Pani jest gadatliwa ale czasem potrafi byc mściwa. Ale zamuły nie bede wprowadzac w te progi i zaraz was postawie na równe nogi. rap w moim zyciu na codzien gości lecz od niego nie miałam jeszcze nigdy nudności. góry sa wielkie jak w moim sercu rap, jego zawsze z wiatrem halnym łap.  na tym koncze moj nocy rym, następnym razem dotre z nim aż na Krym.
narkins ziomkins elo rap IzaRapers


KORONA KIELCE !!

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.neurokognitywistyka.pun.pl www.etiup.pun.pl www.strzelnica-lezajsk.pun.pl www.bleach-game.pun.pl www.ridersi.pun.pl